Podzimní provoz u U Krobiána

Vážení hosté, přátelé,

vzhledem k poptávce po našem jídle a kapacitních a technických limitech naší hospůdky jsme nuceni přejít během víkendu na systém předem ohlášených rezervací. Bude to vypadat následovně:

V naší kuchyni jsme schopni na víkend připravit maximálně 120 hlavní chodů (sobota 60, neděle 60), které vám předem nabídneme k rezervaci.

O víkendu funguje kuchyně od 11:00 do 16:30.

Kapacita našeho lokálu je 35 míst. Větším skupinám můžeme po předchozí domluvě nabídnout prostory sálu.

Pouze hostům s rezervací můžeme garantovat místo v lokále a pokrmy z víkendové nabídky.

Bez rezervace lze objednat z naší nabídky studených pochutin.

Zahrádka bude k dispozici až do konce října.

Od 1. listopadu do 1. dubna bude naše hospůdka každý čtvrtek uzavřena (větším skupinám lze po předchozí domluvě zajistit výjimku).

K výše zmiňovanému kroku jsme byli nuceni přejít z jednoho prostého důvodu, a to jest ten, že chceme zkvalitnit naší nabídku. S našimi omezenými kapacitami nejsme schopni uspokojit velikou poptávku tak, aniž by se to nepodepsalo na kvalitě pokrmů či našem servisu. Proto se budeme snažit, aby s touto změnou bylo vše, co v naší hospůdce tvoříme, zase o kus lepší.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné podzimní dny.

Vaši hospůdka U Krobiána

P.S. Jako každý rok budeme i letos pořádat husí hody, a to od začátku listopadu do poloviny prosince. Většina termínů je již naplněna, případní zájemci nechť se obrátí včas na náš email krobian@viacarolina.cz

 

 

 

 

Napsat komentář