Víkend 06. a 07. srpna

Vážení hosté, přátelé,

tento víkend bude Český kras bohatý na kulturní akce. Pokud byste chtěli do svých kulturních zážitků začlenit také zážitek kulinářský, dovolím si vám naplánovat sobotní program následujícím způsobem.

11:00 – 13:00 – Vzhledem k předpovědi, hlásící příjemných 23°C polojasno, doporučuji udělat si výlet se zastávkou v naší hospůdce. Zde vám nabídneme opět naše grilované speciality z bio surovin z naší či lokální produkce:

HOVĚZÍ BURGER – Klasik, z tetínského hovězí, se slaninou, cheddarem, majonézou, okurkou, rajčetem, dubovým salátem a s americkými bramborami

HOVĚZÍ BURGER – Speciál, z tetínského hovězí, s gorgonzolou, karamelizovanou cibulkou a jablíčkem, rajčetem, dubovým salátkem a s americkými bramborami

HALLOUMI BURGER z farmářského sýra, s restovanou domácí cuketou, paprikou, cibulkou a s ajvarem.

KUŘECÍ STEAK naložený v bylinkách s restovanou zeleninou.

FARMÁŘSKÁ KLOBÁSA z tetínského hovězí, s křenem, dijonskou hořčicí a s kváskovým chlebem.

14:00 – Po obědě můžete vyrazit po turistických cestách či autem do Solvayových lomů, kde se koná 5. ročník LOMFESTU, a kde od 14:30 vystoupí s kapelou krobiánův hostinský s kapelou BlairTet.

16:00 – Následně se můžete vydat buď a) zpět do ke Krobiánům do Hostíma

b) na ZávodíFest do Berouna

c) vernisáž obrazů a fotografií v kostele sv. Jana Nepomuckého na Tetíně

Pokud v sobotu dáte přednost kultuře, ale bude vám líto, že jste nestihli si dát u nás jídlo, nezoufejte, neboť i v neděli nabídneme stejné menu.

Těšíme se na vás.

Napsat komentář